Projekt

O projektu

Historie projektu Rezidence Křivoklátská se začala psát již v roce 2009, kdy bylo na tento bytový projekt vydáno Územní rozhodnutí a následně doplněná studie byla postupně finalizována až do současné podoby tohoto moderního rezidentního projektu v oblíbené a žádané lokalitě.

Projekt realizujeme v Praze 9 – Letňanech v ulici Křivoklátská. Tato ulice je mezní ulicí jenž dělí nové Letňany na dvě pomyslné částii. Projekt  bude vybudován v západní části této ulice, nedaleko od křížení s ulicí Tupolevova.

Architektonicky se jedná o bytový dům o 11 nadzemních podlažích s celkem 56 byty, 52 parkovacími stáními a 39 sklepy, jenž společně tvoří funkční, moderní a promyšlené bydlení v žádané lokalitě. Zadáním pro architekty bylo vytvořit kvalitní a dostupné bydlení. Dispozice bytů byly vytvořeny s ohledem na funkčnost a praktičnost v souladu se současnými moderními trendy bydlení a vycházejí z našich dlouholetých zkušeností a požadavků našich klientů. Umístění budovy na vyvýšené hmotě suterénní části umožnilo také využít stropu suterénu nejen pro poloveřejný prostor společný pro všechny vlastníky jednotek v domě, ale také pro vytvoření několika bytů se soukromými předzahrádkami. Doplňková zeleň na společných prostorech v této části pak vytváří další příjemné místo,  jenž opět zkvalitňuje bydlení a vytváří místo pro společné setkávání. 

Harmonogram:Zahájení stavby: 09/2017
Kolaudace: 1Q/2019
Předávání jednotek: 2Q/2019


Dům bude dokončován v energetické skupině B.


Proč koupit byt v Rezidenci Křivoklátská?

 1. Lokalita Letňan je velice oblíbenou destinací k bydlení a také k investicím do bydlení
 2. Městská doprava. Blízkost metra a autobusových linek znamená dostat se za prací do centra města snáze a rychleji
 3. Skvělá poloha. Dostupnost občanské vybavenosti, obchodů a služeb v místě je výborná. 
 4. Financování projektu. Nestavíme za peníze našich klientů, pro dokončení bytu Vám stačí mít pouze 15% zálohu kupní ceny. Doplatek kupní ceny požadujeme až po kompletním dokončení bytů a kolaudaci domu.
 5. Nadčasová architektura zapadající do blízkého okolí lokality. Projektantem je  renomovaný projekční ateliér CASUA.
 6. Profesioálnost. Poradíme Vám nejen s výběrem bytu, ale naleznete u nás i komplexní hypoteční služby spojené s financováním vybraného bytu
 7. Klientský bonus. V případě, že budete hypoteční úvěr plně realizovat přes naše hypoteční oddělení a úvěr bankou nebude následně poskytnut vrátíme Vám zpět celý rezervační poplatek.
 8. V rámci klientských změn Vám pomůžeme uzpůsobit vybraný byt dle Vašich individuálních představ
 9. Solidnost a zkušenost. Patříme do skupiny CPI Property Group a realizovali jsme již mnoho projektů se stovkami bytů a desítkami rodinných domů.
 10. Jistota. Prodej všech projektů zahajujeme vždy nejdříve po vydání územního rozhodnutí. Na tento projekt je vydáno i stavební povolení
 11. Záruka. U všech jednotek zasmluvněných do kolaudace projektu poskytujeme záruku o délce  36 měsíců

pohled od hřiště
východní pohled
pohled z ulice